*

o szkole

*

Nasza szkoła to miejsce, gdzie w przyjemny i skuteczny sposób nauczymy języka angielskiego i innych. Zajęcia prowadzimy w małych grupach dostosowanych do potrzeb, oczekiwań i możliwości uczniów.

Jesteśmy dużą szkołą, która jest jednocześnie małą szkołą i nie ma w tym żadnej sprzeczności.
Jako mała szkoła znamy osobiście każdego ucznia, jego oczekiwania, postępy i słabe strony. Nikt nie jest u nas anonimowy. W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera, nasi lektorzy są cierpliwi i zawsze gotowi do pomocy, ale także wymagający (wszyscy mają profesjonalne przygotowanie filologiczne i metodyczne) . Wspólnie pracujemy nad osiągnięciem jak najlepszych rezultatów.
Jako duża szkoła oferujemy najnowsze, sprawdzone metody nauczania. Nasi uczniowie mają do dyspozycji bogaty zbiór pomocy naukowych (słowniki, lektury, multimedia) oraz przestronne i przyjazne wnętrza.

Szkoła w Kobyłce mieści się w samym centrum miasta tuż przy stacji kolejowej.  Łatwo tam dojechać i zaparkować samochód.

Współpracujemy także z okolicznymi przedszkolami a także szkołą Montessori w Kobyłce gdzie prowadzimy kursy angielskiego.

Prowadzimy też zajęcia w domach uczniów - grupowe i indywidualne.

Naszą najlepszą rekomendacją są dziesiątki zadowolonych uczniów. Zapewniamy, że nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść pokładanego w nas zaufania!

DorotaSchool - Szkoła Języków Obcych

ul. Warszawska 12a
05-230 Kobyłka
tel.: 606 89 29 16
kontakt@dorotaschool.pl

Angielski

niemiecki, francuski, hiszpański, włoski

Numer konta bankowego

Dorota Boguszewska
PKO S.A.
06 1240 1040 1111 0000 0139 4764