*

uczniowie

*

Maciek

W czerwcu zdałem egzamin CAE w British Council i mogę być z siebie dumny.
Przyznaję, nie było łatwo i miałem chwile zwątpienia (pisanie to moja pięta achillesowa) , ale udało się.
Zajęcia przygotowawcze miałem najpierw w grupie u pani Doroty, a potem ze względu na ograniczenia czasowe (trenuję rugby) , zdecydowałem się na zajęcia indywidualne. (Pani Emilio, dziękuję za cierpliwość!)

*

Hubert

Chodzę na zajęcia indywidualne od 4 lat. Często wyjeżdżam za granicę i komunikacja w języku angielskim jest niezbędna. Podoba mi się indywidualne podejście do każdego ucznia, fakt, że mogę mieć lekcje w soboty (w ciągu tygodnia byłoby to niemożliwe ze względu na charakter mojej pracy) , oraz zaangażowanie lektorów. Mój obecny lektor, pan Kacper, zawsze znajdzie interesujący mnie bieżący temat, dzięki czemu nasze zajęcia to prawdziwe konwersacje.

*

Sonia

Na zajęcia do pani Doroty chodzę już od kilku lat. W zeszłym roku szkolnym podjęłam decyzję – podchodzę do egzaminu FCE w British Council. Dwa miesiące przed egzaminem byłam przerażona, zwłaszcza częścią ustną. Cały czas ćwiczyliśmy poszczególne elementy egzaminu i chyba tylko dzięki temu zachowałam zimną krew. Udało się, zdałam. Od września zaczynam kurs przygotowawczy do egzaminu Advanced (CAE) .

*

Natalia

Angielskiego uczę się od dziecka. Nie mam problemów jeśli chodzi o porozumiewanie się za granicą, czy czytanie tekstów w internecie. Test gimnazjalny z angielskiego zdałam na 100%. We wrześniu idę do wymarzonego liceum. W zeszłym roku szkolnym miałam część zajęć z native speaker (pani Ula) , co sprawiło ,że mówię coraz płynniej. W tym roku będę zdawać egzamin FCE w British Council. Moja lektorka - Dorota Boguszewska powtarza mi, że nie ma obaw, że nie zdam, co nie oznacza, że nie będę chciała wypaść jak najlepiej!

*

Patryk i Kuba

Chodzimy razem na angielski już 4 lata. Jesteśmy w grupie u Pani Moniki. Lubimy gry (szczególnie bombę) , nie bardzo nam się podoba, że jest zawsze praca domowa, ale już się przyzwyczailiśmy. Nasze siostry też chodza na zajęcia (na szczęście do innych grup) . Na zdjęciu siedzimy w naszej poczekalni, gdzie można poleżeć na poduchach - to naprawde fajne.

*

Paulinka

Chodzę na zajęcia indywidualne z języka angielskiego i francuskiego. Nie wiem, które wolę bardziej. myślę, że z angielskiego jestem już całkiem dobra, uczę się już trzy lata. Pani Martyna mówi cały czas po angielsku, a ja wszystko rozumiem (no, prawie wszystko) . Francuski zaczęłam w tym roku, Pani Magda ma dla mnie zawsze coś ciekawego, różne gry i zabawy. Możę w przyszłym roku zacznę jeszcze jeden język, będę wtedy prawdziwą poliglotką!

*

Marek i Grażyna Ładomirscy

Bardzo lubimy podróżować. Niedługo wybieramy się w podróż przez cztery kontynenty, więc postanowiliśmy poprawić swój angielski i dlatego zapisaliśmy się do szkoły Pani Doroty. Bardzo podoba nam się zaangażowanie i indywidualne podejście Pani Emilii, która mobilizuje nas do pracy.

Podróż zaczynamy od Argentyny i chcielibyśmy poznać podstawy jęz. hiszpańskiego (oczywiście też w szkole Dorota School.) Zapraszamy na naszą stronę www.gmladomirscy.eu.

*

Natalia i Marysia

Dziś jest nasza ostatnia lekcja angielskiego przed wakacjami. Z panią Pauliną zobaczymy się dopiero we wrześniu. 

*

Gosia i Amelia

Chodzimy na angielski do pana Beniamina. W naszej grupie jest jeszcze Nadia, ale dzis jej nie ma. Podoba nam się, że mamy dużo gier i zabaw, nigdy się nie nudzimy.

*

Grupa sobotnia

Na angielski przychodzimy w soboty, bardzo się lubimy. Pani Emilia ma czasem z nami urwanie głowy - tyle mamy energii!

*

Dominika

Uczę sie francuskiego już od trzech lat. zajęcia indywidualne sa wręcz stworzone dla mnie, pani Magda poświęca mi swój czas w 100%. Postepy są, zaczynam rozumiec teksty francuskich piosenek! Nauka języka służy przecież przyjemności! 

*

Maturzyści

Nie pamiętamy jak długo chodzimy na angielski (chyba całe życie :)). Ale wytrwałośc popłaca! Jedyny przedmiot na maturze o który jestęśmy spokojni to właśnie angielski. Języka nie nauczysz się  w rok przed maturą - trzeba zacząc dużo wcześniej i systematycznie rozszerzac wiedzę. Właśnie to zapewniły nam zajęcia z panią Dorotą.

*

Wiktoria

Łączę pasję do języka francuskiego z pasja do motorów. Niemożliwe? A jednak! Można po prostu przyjezdżać na francuski na motorze :).

*

Ola

Moim planem na przyszły rok jest świetnie zdać maturę z angielskiego, chcę studiować medycynę. Jednocześnie pracuję nad komunikacją, bo chciałabym to robić za granicą, najchętniej w Anglii. Plan ambitny, ale jak najbardziej wykonalny!

*

Oliwia i Tomek

Mamy zajęcia angielskiego z panem Kacprem. Przez połowę lekcji zawsze rozmawiamy po angielsku o różnych sprawach, co robiliśmy ciekawego w tygodniu, o filmach, szkole, grach. Potem poznajemy nowe rzeczy. Lekcja mija bardzo szybko.

*

Mateusz i Kacper

Z panią Martyną spotykamy sie w poniedziałki. Zawsze jest dużo gier i zabaw. Lubimy chyba wszystko na angielskim, no może poza pracami domowymi. W tym roku było z sukcesem, obaj zdobyliśmy po 100%.

DorotaSchool - Szkoła Języków Obcych

ul. Warszawska 12a
05-230 Kobyłka
tel.: 606 89 29 16
kontakt@dorotaschool.pl

Angielski

niemiecki, francuski, hiszpański, włoski

Numer konta bankowego

Dorota Boguszewska
PKO S.A.
06 1240 1040 1111 0000 0139 4764