zdjęcie ilustracyjne: zajęcia w Szkole Języków Obcych

Lektorzy

Dorota Boguszewska dyrektor metodyczny

Dorota Boguszewska dyrektor metodyczny

Absolwentka Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim. Anglistykę studiowała w Budapeszcie na Uniwersytecie im. L. Eötvösa.

Beniamin

Beniamin

Absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Abiturient Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. »»

Marta

Marta

Absolwentka lingwistyki stosowanej języka niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności nauczycielsko - tłumaczeniowej. Brała udział w »»

Kacper

Kacper

Absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz certyfikowany instruktor międzynarodowego egzaminu TOEIC (angielski w środowisku »»

Magdalena

Magdalena

Lektor i tłumacz języka francuskiego, absolwentka dziennikarstwa na UW oraz Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy w »»

Lilia

Lilia

Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 6 lat. W czasie zajęć stara się kłaść nacisk na komunikację i praktyczne używanie języka. Zachęca do »»

Mona

Mona

Urodzona i wychowana w Hamburgu, native speakerka języka niemieckiego.Absolwentka studiów nauczycielskich na Uniwersytecie Leuphana w Lüneburgu »»

Katarzyna

Katarzyna

Absolwentka Iberystyki Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Odbyła praktyki w Toledo, w środkowej części Hiszpanii. Obecnie »»

Magdalena

Magdalena

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu po ponad 10-letnim pobycie w Wielkiej Brytanii. Jest lektorem języka angielskiego z »»

Natalia

Natalia

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja językoznawcza. Uczy języka angielskiego od kilku lat w różnych »»

Julia

Julia

Studentka 3 roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie o specjalności tłumaczeniowej.  Interesuje »»

Angielski

niemiecki, francuski, hiszpański

Numer konta bankowego

Dorota Boguszewska
PKO S.A.
06 1240 1040 1111 0000 0139 4764