zdjęcie ilustracyjne: zajęcia w Szkole Języków Obcych

Jak uczymy

Uczymy języka już od przedszkola. Najmłodszym proponujemy zajęcia, które łączą elementy zabawy, ćwiczeń ruchowych i plastycznych. Dzięki tej metodzie dzieci w naturalny dla siebie sposób przyswajają język obcy, nie czując wcale, że się uczą.

W kursach przeznaczonych dla uczniów klas 1-3 kładziemy szczególny nacisk na intensywną naukę słownictwa, wykorzystując charakterystyczną dla dzieci w tym wieku ciekawość świata.

W klasach 4-6 wprowadzamy elementy gramatyki, ucząc umiejętności jej praktycznego zastosowania.

Uczniom klas 7-8 proponujemy solidne kursy systematyzujące i poszerzające ich wiedzę. Młodzież w tym wieku posiada optymalne warunki do nauki języków obcych, umysł młodego człowieka jest chłonny wiedzy jak gąbka. Wykorzystujemy to, jednocześnie przygotowując uczniów do wysokiego poziomu nauczania języka w szkołach średnich.

Licealiści uczestniczący w naszych kursach nabywają biegłości w płynnym posługiwaniu się językiem angielskim i niemieckim. Dzięki temu bez żadnych obaw podchodzą do matury z języków obcych, która na poziomie rozszerzonym jest naprawdę trudna. Nie mają również żadnych kompleksów w kontaktach z uczniami renomowanych warszawskich liceów, w których poziom nauczania języków jest bardzo wysoki.

Nasze kursy skutecznie przygotowują do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, oraz egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE i IELTS.

Prowadząc zajęcia z dorosłymi dużą wagę przywiązujemy do praktycznego, komunikatywnego użycia języka. Wykorzystujemy metodę aktywizującą, która doskonale sprawdza się w pracy z ambitnymi uczniami.

Osobom, dla których język angielski jest narzędziem niezbędnym w pracy, oferujemy kursy Business English.

Na każdym etapie nauki i w każdej grupie wiekowej kładziemy nacisk na rozmowę, nośnik wymiany informacji i myśli. W dzisiejszych "obrazkowych"czasach konwersacja jest  często niedoceniana i zaniedbywana. Tymczasem jest ona niezbędnym narzędziem w procesie nauki i najlepszym sposobem na rozwój intelektualny.

zdjęcie główne

Angielski

niemiecki, francuski, hiszpański

Numer konta bankowego

Dorota Boguszewska
PKO S.A.
06 1240 1040 1111 0000 0139 4764