zdjęcie ilustracyjne: zajęcia w Szkole Języków Obcych

Uczniowie

Hubert

Chodzę na zajęcia indywidualne od 4 lat. Często wyjeżdżam za granicę i komunikacja w języku angielskim jest niezbędna. Podoba mi się indywidualne podejście do każdego ucznia, fakt, że mogę mieć lekcje w soboty (w ciągu tygodnia byłoby to niemożliwe ze względu na charakter mojej pracy) , oraz zaangażowanie lektorów. Mój obecny lektor, pan Kacper, zawsze znajdzie interesujący mnie bieżący temat, dzięki czemu nasze zajęcia to prawdziwe konwersacje.

zdjęcie główne

Natalia

Angielskiego uczę się od dziecka. Nie mam problemów jeśli chodzi o porozumiewanie się za granicą, czy czytanie tekstów w internecie. Test gimnazjalny z angielskiego zdałam na 100%. We wrześniu idę do wymarzonego liceum. W zeszłym roku szkolnym miałam część zajęć z native speaker (pani Ula) , co sprawiło ,że mówię coraz płynniej. W tym roku będę zdawać egzamin FCE w British Council. Moja lektorka - Dorota Boguszewska powtarza mi, że nie ma obaw, że nie zdam, co nie oznacza, że nie będę chciała wypaść jak najlepiej!

zdjęcie główne

Patryk i Kuba

Chodzimy razem na angielski już 4 lata. Jesteśmy w grupie u Pani Moniki. Lubimy gry (szczególnie bombę) , nie bardzo nam się podoba, że jest zawsze praca domowa, ale już się przyzwyczailiśmy. Nasze siostry też chodza na zajęcia (na szczęście do innych grup) . Na zdjęciu siedzimy w naszej poczekalni, gdzie można poleżeć na poduchach - to naprawde fajne.

zdjęcie główne

Paulinka

Chodzę na zajęcia indywidualne z języka angielskiego i francuskiego. Nie wiem, które wolę bardziej. myślę, że z angielskiego jestem już całkiem dobra, uczę się już trzy lata. Pani Martyna mówi cały czas po angielsku, a ja wszystko rozumiem (no, prawie wszystko) . Francuski zaczęłam w tym roku, Pani Magda ma dla mnie zawsze coś ciekawego, różne gry i zabawy. Możę w przyszłym roku zacznę jeszcze jeden język, będę wtedy prawdziwą poliglotką!

zdjęcie główne

Marek i Grażyna Ładomirscy

Bardzo lubimy podróżować. Niedługo wybieramy się w podróż przez cztery kontynenty, więc postanowiliśmy poprawić swój angielski i dlatego zapisaliśmy się do szkoły Pani Doroty. Bardzo podoba nam się zaangażowanie i indywidualne podejście Pani Emilii, która mobilizuje nas do pracy.

Podróż zaczynamy od Argentyny i chcielibyśmy poznać podstawy jęz. hiszpańskiego (oczywiście też w szkole Dorota School.) Zapraszamy na naszą stronę www.gmladomirscy.eu.

zdjęcie główne

Natalia i Marysia

Dziś jest nasza ostatnia lekcja angielskiego przed wakacjami. Z panią Pauliną zobaczymy się dopiero we wrześniu. 

zdjęcie główne

Gosia i Amelia

Chodzimy na angielski do pana Beniamina. W naszej grupie jest jeszcze Nadia, ale dzis jej nie ma. Podoba nam się, że mamy dużo gier i zabaw, nigdy się nie nudzimy.

zdjęcie główne

Grupa sobotnia

Na angielski przychodzimy w soboty, bardzo się lubimy. Pani Emilia ma czasem z nami urwanie głowy - tyle mamy energii!

zdjęcie główne

Maciek

W czerwcu zdałem egzamin CAE w British Council i mogę być z siebie dumny.
Przyznaję, nie było łatwo i miałem chwile zwątpienia (pisanie to moja pięta achillesowa) , ale udało się.
Zajęcia przygotowawcze miałem najpierw w grupie u pani Doroty, a potem ze względu na ograniczenia czasowe (trenuję rugby) , zdecydowałem się na zajęcia indywidualne. (Pani Emilio, dziękuję za cierpliwość!)

zdjęcie główne

Sonia

Na zajęcia do pani Doroty chodzę już od kilku lat. W zeszłym roku szkolnym podjęłam decyzję – podchodzę do egzaminu FCE w British Council. Dwa miesiące przed egzaminem byłam przerażona, zwłaszcza częścią ustną. Cały czas ćwiczyliśmy poszczególne elementy egzaminu i chyba tylko dzięki temu zachowałam zimną krew. Udało się, zdałam. Od września zaczynam kurs przygotowawczy do egzaminu Advanced (CAE) .

zdjęcie główne

Dominika

Uczę sie francuskiego już od trzech lat. zajęcia indywidualne sa wręcz stworzone dla mnie, pani Magda poświęca mi swój czas w 100%. Postepy są, zaczynam rozumiec teksty francuskich piosenek! Nauka języka służy przecież przyjemności! 

zdjęcie główne

Maturzyści

Nie pamiętamy jak długo chodzimy na angielski (chyba całe życie :)). Ale wytrwałośc popłaca! Jedyny przedmiot na maturze o który jestęśmy spokojni to właśnie angielski. Języka nie nauczysz się  w rok przed maturą - trzeba zacząc dużo wcześniej i systematycznie rozszerzac wiedzę. Właśnie to zapewniły nam zajęcia z panią Dorotą.

zdjęcie główne

Wiktoria

Łączę pasję do języka francuskiego z pasja do motorów. Niemożliwe? A jednak! Można po prostu przyjezdżać na francuski na motorze :).

zdjęcie główne

Ola

Moim planem na przyszły rok jest świetnie zdać maturę z angielskiego, chcę studiować medycynę. Jednocześnie pracuję nad komunikacją, bo chciałabym to robić za granicą, najchętniej w Anglii. Plan ambitny, ale jak najbardziej wykonalny!

zdjęcie główne

Oliwia i Tomek

Mamy zajęcia angielskiego z panem Kacprem. Przez połowę lekcji zawsze rozmawiamy po angielsku o różnych sprawach, co robiliśmy ciekawego w tygodniu, o filmach, szkole, grach. Potem poznajemy nowe rzeczy. Lekcja mija bardzo szybko.

zdjęcie główne

Mateusz i Kacper

Z panią Martyną spotykamy sie w poniedziałki. Zawsze jest dużo gier i zabaw. Lubimy chyba wszystko na angielskim, no może poza pracami domowymi. W tym roku było z sukcesem, obaj zdobyliśmy po 100%.

zdjęcie główne

Angielski

niemiecki, francuski, hiszpański

Numer konta bankowego

Dorota Boguszewska
PKO S.A.
06 1240 1040 1111 0000 0139 4764